Człowiek jest wielki
nie przez to, co posiada,
lecz przez to, kim jest,
nie przez to, co ma,
lecz przez to
czym dzieli się z innymi”.

PODZIĘKOWANIA

„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką ludzkość sobie wymyśliła”

Wisława Szymborska

Dzieci 5- i 6-letnie wraz z wychowawcą Wiesławą Durbajło pragną bardzo serdecznie podziękować Pani Ewie Michalskiej za głośne czytanie dzieciom wierszy i opowiadań o tematyce jesiennej promując w ten sposób akcję „Cała Polska czyta dzieciom”. Dziękujemy!

PODZIĘKOWANIA

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz przedszkolaki serdecznie dziękują Panu Andrzejowi Wójcikowi za wsparcie finansowe na zakup nagród dla dzieci biorących udział w konkursach organizowanych w naszym przedszkolu.

PODZIĘKOWANIA

Składamy serdeczne podziękowania dla Pani A. Kubiak oraz Pani J. Szwaji za podarowanie dla dzieci różnych zabawek i książek. Dziękujemy.

PODZIĘKOWANIA

W imieniu całego Grona Pedagogicznego wraz z dziećmi, pragniemy gorąco podziękować Pani Paulinie Kuchciak za podarowanie na rzecz przedszkola środków czyszczących.

Bardzo dziękujemy.

PODZIĘKOWANIA

Składamy serdeczne podziękowania dla Pani Anny Sinkowskiej za podarowanie dla dzieci różnych zabawek. Dziękujemy.

PODZIĘKOWANIA

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz przedszkolaki serdecznie dziękują:

1. Pani I. Dziedzic
  2. Pani G. Olszańskiej
  3. Panu P. Kucharskiemu
  4. Panu L. Muszyńskiemu
  5. Panu K. Rychel - firma „PAKER”
  6. Radnym Miasta Wojcieszów

PODZIĘKOWANIA

Wychowawcy wraz z dziećmi z Miejskiego Przedszkola Publicznego w Wojcieszowie serdecznie dziękują rodzicom, którzy jako ochotnicy robili stroiki świąteczne, a w szczególności:

GRUPA „MALUSZKÓW”:

6. Pani B. Świsłocka
  7. Pani S. Żak
  8. Pani A. Żuchowska

Natomiast wszystkim rodzicom składamy podziękowania za przyniesione ozdoby potrzebne do wykonania stroików.

PODZIĘKOWANIA

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne bardzo dziękują Państwu Wiesławie i Janowi Durbajło za podarowanie na rzecz przedszkola kosiarki oraz przedłużaczy.

PODZIĘKOWANIA

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz przedszkolaki wraz z rodzicami serdecznie dziękują Panu W. Wójcikowi za przywiezienie do przedszkola gałązek świerku potrzebnych do wykonania stroików.

Dziękujemy!

PODZIĘKOWANIA

W imieniu całego Grona Pedagogicznego wraz z dziećmi, pragniemy gorąco podziękować Pani Grażynie Szymańskiej – pielęgniarce za dokonanie przeglądu czystości w przedszkolu oraz cenne uwagi dla przedszkolaków dotyczące dbania o higienę osobistą.

Gorąco dziękujemy!

PODZIĘKOWANIA

Przedszkolaki wraz z Gronem Pedagogicznym dziękują:

1. Pani I. Boruckiej
  2. Państwu J. i W. Durbajło
  3. Pani Adrianie Fic
  4. Pani. K. Horodyskiej
  5. Pani A. Kaniewskiej
  6. Pani A. Melskiej
  7. Pani L. Rzeczkowskiej
  8. Pani W. Szymczak

za wsparcie finansowe na zakup nagród dla dzieci biorących udział w organizowanych w naszym przedszkolu konkursach.

PODZIĘKOWANIA

Wychowawcy wraz z dziećmi z Miejskiego Przedszkola Publicznego w Wojcieszowie serdecznie dziękująPanu Ryszardowi Purchla – Zakłady Wapiennicze „LHOIST” w Wojcieszowie za podarowanie drobnego grysu, który wykorzystany został do wykonania stroików świątecznych.

PODZIĘKOWANIA

Składamy serdeczne podziękowania dla Pana Piotra Kucharskiego i Pani Moniki Szyndlar za podarowanie wywołanych zdjęć z zajęć otwartych w grupie „Maluszków”. Zebrane pieniądze ze sprzedaży zdjęć zasilą konto grupowe najmłodszych przedszkolaków. Serdecznie dziękujemy!

PODZIĘKOWANIA

W imieniu Rady Rodziców i całego Grona Pedagogicznego składamy serdeczne podziękowania rodzicom, którzy upiekli ciasta na Festyn Rodzinny, a w szczególności:

1. Pani K. Błażewicz
2. Pani M. Hara
3. Pani A. Łuszczak
4. Pani K. Małach
5. Pani A. Marciniszyn
6. Pani D. Przybysz
7. Pani E. Skiba
8. Pani K. Skorupa
9. Pani M. Szyndlar
10. Pani B. Świsłocka
11. Pani J. Wojciechowska
12. Pani A. Wójcik
13.Pani J. Zawada
14. Pani S. Żak

Za Waszą dobroć i chęć współpracy składamy jeszcze raz podziękowania!

PODZIĘKOWANIA

Składamy serdeczne podziękowania dla Pani M. Korpeckiej za podarowanie dla dzieci różnorodnych bajek na DVD. Serdecznie dziękujemy!

PODZIĘKOWANIA

Dyrektor i Grono Pedagogiczne wraz z przedszkolakami składają serdeczne wyrazy podziękowania dla rodziców, którzy podarowali na rzecz przedszkola różnego rodzaju zabawki oraz książki, a w szczególności:

1. Pani D. Derlatka
            2. Pani D. Dajcz
            3. Pani A. Kwiatkowska
            4. Pani K. Wojtyna
            5. Pani Z. Bednarek
            6. Dom Dziecka „Sobieradzik”

Troska o naszych wychowanków okazana przez Państwo jest świadectwem dobroci, wrażliwości i otwartości serca.

PODZIĘKOWANIA

W imieniu całego Grona Pedagogicznego wraz z dziećmi, pragniemy gorąco podziękować Państwu E. i S. Michalskim za podarowanie na rzecz przedszkola nowego bezprzewodowego aparatu telefonicznego.

PODZIĘKOWANIA

Składamy serdeczne podziękowania dla Pani Mięgoć za ofiarowany dla dzieci dywan. Pomoc tą traktujemy jako wyraz Pani dobroci i wrażliwości na potrzeby innych, a w szczelności dzieci.

PODZIĘKOWANIA

W imieniu Pani Dyrektor, Grona Pedagogicznego oraz wszystkich dzieci z naszego przedszkola pragniemy serdecznie podziękować wszystkim rodzicom za podarowanie sadzonek kwiatów i drzewek ozdobnych na ogród przedszkolny, a w szczególności:

1. Pani B. Mulak,

2. Pani P. Kuchciak,

3. Pani G. Dłuska.

Serdecznie dziękujemy za pamięć i życzliwość.

PODZIĘKOWANIA

Całe Grono Pedagogiczne wraz z przedszkolakami dziękuje z całego serca Pani M. Puzewicz-Horodyskiej, Pani M. Jaszczyńskiej i Pani A. Żuchowskiej za podarowanie materiałów i ozdób potrzebnych do wystroju sali.