Informacje dla rodziców 2011/2012

Regulamin rekrutacji dzieci - pobierz

REKRUTACJA

Termin rekrutacji dzieci do Miejskiego Przedszkola Publicznego w Wojcieszowie na rok 2012/2013:
od 1 kwietnia do 15 maja 2012 r.

Dzieci, które uczęszczają do przedszkola na kolejny rok szkolny będą zapisywane na podstawie formularza rekrutacyjnego lub pisemnej deklaracji rodziców/opiekunów prawnych. Deklaracja powinna zostać złożona w w/w terminie w sekretariacie przedszkola z ewentualną korektą danych teleadresowych.Podstawą przyjęcia dziecka po raz pierwszy do przedszkola jest złożenie w przedszkolu wypełnionego formularza rekrutacyjnego.

Ogłoszenie wyników rekrutacji 31.05.2012 r.
Informacje dla rodziców/prawnych opiekunów można uzyskać osobiście u dyrektora przedszkola lub pod nr telefonu (075)75-12-564.
Deklaracje i formularze rekrutacyjne można pobierać w przedszkolu, na stronie internetowej Urzędu Miasta/zakładka - przedszkole/ lub na stronie internetowej naszego przedszkola:

Zapraszamy.